Postroj Hurtta Venture zelený

Postroj Hurtta Venture je vyrobený z mäkkého, pohodlného a priedušného materiálu. Obsahuje reflexné prvky, ktoré zvyšujú viditeľnosť a bezpečnosť psa v tme, za šera a zlého počasia. Jednoduchý na údržbu. Postroj je vhodný pre aktívnych psov, pretože umožňuje voľnosť pohybu. Model vylepšený o rúčnu na chrbte psa, vďaka ktorej s ním viete lepšie manipulovať či pomôcť mu pri turistike prekonať prekážku.

Dostupnosť
Do 7 dní
42,00 €

Postroj Hurtta Venture zelený

 

 

Hurtta Venture ponúka perfektný kompromis medzi funkčnosťou a športovým dizajnom. Hodí sa perfektne na vaše dlhé prechádzky, ale aj na športovanie so psom. Najdôležitejšou prednosťou postroja je rovnomerné a pre psiu anatómiu prispôsobené rozloženie tlaku. Postroj na psa je tiež veľmi ľahký – pri jeho výrobe sa totiž využíva iba moderných ľahkých funkčných materiálov. Vďaka tomu je tiež veľmi ľahko udržiavateľný. Ak vyberiete správnu veľkosť postroja a dobre ho nastavíte, nemusíte sa báť nepríjemného a pre psíka nepohodlného pretáčania.

Farba:  Zelená

 

 

 

 

 

 

 

 

Farba Zelená

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Veľkosť Dostupnosť Cena
911 35 - 40 cm Do 7 dní 42,00 € s DPH
602 40 - 45 cm Do 7 dní 42,00 € s DPH
603 45 - 60 cm Do 7 dní 42,00 € s DPH
604 60 - 80 cm Do 7 dní 48,00 € s DPH
605 80 - 100 cm Do 7 dní 48,00 € s DPH

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Velki vyber Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychle a bezproblemove dorucenie.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie, s tovarom spokojná, psík veľmi nie. Zvykne si. Dobrá cena. Ak budem niečo potrebovať, určite si objednám.

Overený zákazník,