Calibra Joy Dog Multipack Mini Mix 4x50g

Calibra | Maškrty pre psy | Kód: 495-1267

Mäsové maškrty Calibra Joy MULTIPACK pre psov – výhodné balenie kombinujúce štyri obľúbené druhy pochúťok v mini veľkosti. Ideálne pre striedanie pochúťok z kuriatka, kačky, rybičky, tresky a lososa. Sú vhodné pre menšie plemená, ale i pre motiváciu počas tréningu.

Dostupnosť
Do 7 dní
5,99 €

Calibra Joy Dog Multipack Mini Mix 4x50g

Calibra Joy Dog Multipack Mini je delikatesná variácia chutí nielen pre malých psích hrdinov, ale i pre veľkých priaznivcov tréningu.
Zažeňte nudu a odmeňte svojho psíka neodolateľnou kombináciou kuriatka, kačky, rybičky, tresky a lososa. Calibra Joy Dog Mini mix je perfektný pre malé maškrtenie, ktoré skvelo obohatí jedálniček vášho miláčika a nikdy neomrzí. Doplnkové krmivo pre psov.

Sandwich z kuraťa a tresky: kuracie mäso, treska, rastlinný proteín, glycerín, sorbitol.

Analytické zložky: hrubý proteín 49%, obsah tukov 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 4%, vlhkosť 20%. 

Kocky z kačky a tresky: kačacie mäso, treska, rastlinný proteín, kukuričný škrob, glycerín. Analytické zložky: hrubý proteín 40%, obsah tukov 1%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 3%, vlhkosť 20%.
Sandwich z kačky a tresky: kačacie mäso, treska, rastlinný proteín, glycerín, sorbitol. Analytické zložky: hrubý proteín 49%, obsah tukov 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 4%, vlhkosť 20%.
Kocky z lososa: losos, rastlinný proteín, glycerín, sorbitol. Analytické zložky: hrubý proteín 49%, obsah tukov 2%, hrubá vláknina 3%, hrubý popol 4%, vlhkosť 20%.

 

 

 

 

 

 

 

 

Značka Calibra

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty