BUSTER White Dental - Hypoalergénna dentálna tyčinka s Beta Glucanom- Bez Gluténu

Akcia Novinka

BUSTER WHITE DENTAL - BETA GLUCAN - BEZ MÄSA - HYPOALERGÉNNA - BEZ GLUTÉNU: Ponúkame Vám náš najexkluzívnejší produkt, ktorý sa používa ako doplnková strava pre psov. Produkt posilňuje prirodzenú odolnosť tela a zabraňuje vytváraniu infekčných chorôb. Zvýšením prirodzenej reaktivity imunitného systému podporuje účinnosť vakcín. Ďalej sa môže tiež použiť na doplnkovú liečbu alergických symptómov, na zvýšenie fyzickej aktivity a vitality a na doplnkovú liečbu nádorových ochorení. Produkt bol vyvinutý v spolupráci s nórskou spoločnosťou: IMMIVET BETA GLUCAN a s veterinármi. Produkt spĺňa všetky požiadavky EU.

Dostupnosť
Skladom
Pri objednaní väčšieho množstva (2 až viac kusov) budete informovaný o dostupnosti tovaru.
3,55 €
Merná jednotka: gram (g) Záruka: 2 roky
Priemerné hodnotenie
4,7 / 5
Hodnotené 6×
5
4
3
2
1

BUSTER WHITE DENTAL - BETA GLUCAN - BEZ MÄSA - HYPOALERGÉNNA - BEZ GLUTÉNU 

Ponúkame Vám náš najexkluzívnejší produkt, ktorý sa používa ako doplnková strava pre psov. Produkt posilňuje prirodzenú odolnosť tela a zabraňuje vytváraniu infekčných chorôb. Zvýšením prirodzenej reaktivity imunitného systému podporuje účinnosť vakcín. Ďalej sa môže tiež použiť na doplnkovú liečbu alergických symptómov, na zvýšenie fyzickej aktivity a vitality a na doplnkovú liečbu nádorových ochorení. Produkt bol vyvinutý v spolupráci s nórskou spoločnosťou: IMMIVET BETA GLUCAN a s veterinármi. Produkt spĺňa všetky požiadavky EU.

                                      

BUSTER DENTAL STICK – Hypoalergénna dentálna tyčinka s Beta Glucanom - doplnková strava pre psov

Zloženie: ryžová múka, sorbitol, glycerínový - rastlinný olej, hrachová vláknina, DCH3743-16 kompletný 2% Premix, minerály, Beta Glucan, konzervačné látky a antioxidanty schválené EÚ, ochucovadlá, prírodné farbivá.

Analytické zložky: surová bielkovina 5,92%, surová vláknina 1,19%, surové oleje a tuky 1,04%, popol 4,05%, vlhkosť 11,63%. Bez umelých farbív.

Výhody:

- Bez gluténu

- Bez pridaného cukru

- Bez geneticky modifikovaných organizmov

- Bez umelých farbív

- Hypoalergénna

 - Nízkokalorické

 

V spolupráci s nórskou spoločnosťou IMMIVET BETA GLUCAN firma Buster Dental vytvorila špeciálny produkt na zubnú starostlivosť: hypoalergénnu zubnú tyčinkou doplnenou o BETA-GLUCAN.

Odporučená  dávka pre psa sú 2ks  Buster Dental Sticks denne, aby sa zabránilo vzniku plakov a zubného kameňa, a tiež aby sa zabezpečili všetky priaznivé fyziologické účinky. Neodporúča sa pre šteniatka do veku 4 mesiacov.

Vždy podávajte svojim psom dostatok čerstvej pitnej vody.

Produkt spotrebujte do 15 dní po otvorení. Skladujte na suchom a chladnom mieste. 

 

 

 

 

Hmotnosť 110 g
Hmotnosť 180 g
Hmotnosť 270 g
Značka Buster
,
5

Najlepšie dentálne tyčinky čo som zatiaľ kúpila.
Nikde inde nepredávajú hypoalergénne tyčinky.

Beta glucan je TOP.


,
5

Odporúčal môj veterinár. Mal pravdu, naozaj kvalitný produkt. Odporúčam aj ja :)


,
4

Klady
Zápory
  • -odporúčané veterinárom
  • - môj psíček miluje
  • -málo príchutov

,
4

Klady
Zápory
  • odporúčal veterinár, nakoľko môj pes má zdravotné problemy
  • trošku vyššia cena než pedigree

,
5

Náš pes je po operácii. Veterinár odporučil Buster dentálne tyčinky s beta glucanom. 2x denne dostane náš pes buster tyčinky. Už začal chodiť a vyzerá, že najťažšie je už za nami... Ďakujem, že predávate kvalitné produkty, ktoré pomôžu chorým a starým psíkom.


,
5

Môj psíček mal nádor na hlave. Lekári mu nedali šancu, ale ja som bola odhodlaná, že spravým všetko, aby náš psíček uzdravel. Začala som kupovať najkvalitnejšie potraviny, vitamíny, a nič iné som mu nedala iba zverolekársku kvalitu. Nehovorím, že iba buster pomohol, ale podľa mňa zmena ,,životného štýlu,,, spravilo svoje. Môj pes je ešte stále s nami, bez nádoru a je štastný energetický psíček.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Prijemny material, lahky, pekne vyzera.

Overený zákazník,

Veľká spokojnosť,kvalita,cena,dodanie a malý darček pre psika

Overený zákazník,

Expresne vybavenie objednávky aj s dodatočnou úpravou veľkosti objednaného tovaru

Overený zákazník,