BUSTER White Dental - Hypoalergénna dentálna tyčinka s Beta Glucanom- Bez Gluténu

Akcia Novinka

BUSTER WHITE DENTAL - BETA GLUCAN - BEZ MÄSA - HYPOALERGÉNNA - BEZ GLUTÉNU: Ponúkame Vám náš najexkluzívnejší produkt, ktorý sa používa ako doplnková strava pre psov. Produkt posilňuje prirodzenú odolnosť tela a zabraňuje vytváraniu infekčných chorôb. Zvýšením prirodzenej reaktivity imunitného systému podporuje účinnosť vakcín. Ďalej sa môže tiež použiť na doplnkovú liečbu alergických symptómov, na zvýšenie fyzickej aktivity a vitality a na doplnkovú liečbu nádorových ochorení. Produkt bol vyvinutý v spolupráci s nórskou spoločnosťou: IMMIVET BETA GLUCAN a s veterinármi. Produkt spĺňa všetky požiadavky EU.

Dostupnosť
Skladom
Pri objednaní väčšieho množstva (2 až viac kusov) budete informovaný o dostupnosti tovaru.
3,55 €
Merná jednotka: gram (g) Záruka: 2 roky
Priemerné hodnotenie
4,7 / 5
Hodnotené 6×
5
4
3
2
1

BUSTER WHITE DENTAL - BETA GLUCAN - BEZ MÄSA - HYPOALERGÉNNA - BEZ GLUTÉNU 

Ponúkame Vám náš najexkluzívnejší produkt, ktorý sa používa ako doplnková strava pre psov. Produkt posilňuje prirodzenú odolnosť tela a zabraňuje vytváraniu infekčných chorôb. Zvýšením prirodzenej reaktivity imunitného systému podporuje účinnosť vakcín. Ďalej sa môže tiež použiť na doplnkovú liečbu alergických symptómov, na zvýšenie fyzickej aktivity a vitality a na doplnkovú liečbu nádorových ochorení. Produkt bol vyvinutý v spolupráci s nórskou spoločnosťou: IMMIVET BETA GLUCAN a s veterinármi. Produkt spĺňa všetky požiadavky EU.

                                      

BUSTER DENTAL STICK – Hypoalergénna dentálna tyčinka s Beta Glucanom - doplnková strava pre psov

Zloženie: ryžová múka, sorbitol, glycerínový - rastlinný olej, hrachová vláknina, DCH3743-16 kompletný 2% Premix, minerály, Beta Glucan, konzervačné látky a antioxidanty schválené EÚ, ochucovadlá, prírodné farbivá.

Analytické zložky: surová bielkovina 5,92%, surová vláknina 1,19%, surové oleje a tuky 1,04%, popol 4,05%, vlhkosť 11,63%. Bez umelých farbív.

Výhody:

- Bez gluténu

- Bez pridaného cukru

- Bez geneticky modifikovaných organizmov

- Bez umelých farbív

- Hypoalergénna

 - Nízkokalorické

 

V spolupráci s nórskou spoločnosťou IMMIVET BETA GLUCAN firma Buster Dental vytvorila špeciálny produkt na zubnú starostlivosť: hypoalergénnu zubnú tyčinkou doplnenou o BETA-GLUCAN.

Odporučená  dávka pre psa sú 2ks  Buster Dental Sticks denne, aby sa zabránilo vzniku plakov a zubného kameňa, a tiež aby sa zabezpečili všetky priaznivé fyziologické účinky. Neodporúča sa pre šteniatka do veku 4 mesiacov.

Vždy podávajte svojim psom dostatok čerstvej pitnej vody.

Produkt spotrebujte do 15 dní po otvorení. Skladujte na suchom a chladnom mieste. 

 

 

 

 

Hmotnosť 110 g
Hmotnosť 180 g
Hmotnosť 270 g
Značka Buster
,
5

Najlepšie dentálne tyčinky čo som zatiaľ kúpila.
Nikde inde nepredávajú hypoalergénne tyčinky.

Beta glucan je TOP.


,
5

Odporúčal môj veterinár. Mal pravdu, naozaj kvalitný produkt. Odporúčam aj ja :)


,
4

Klady
Zápory
  • -odporúčané veterinárom
  • - môj psíček miluje
  • -málo príchutov

,
4

Klady
Zápory
  • odporúčal veterinár, nakoľko môj pes má zdravotné problemy
  • trošku vyššia cena než pedigree

,
5

Náš pes je po operácii. Veterinár odporučil Buster dentálne tyčinky s beta glucanom. 2x denne dostane náš pes buster tyčinky. Už začal chodiť a vyzerá, že najťažšie je už za nami... Ďakujem, že predávate kvalitné produkty, ktoré pomôžu chorým a starým psíkom.


,
5

Môj psíček mal nádor na hlave. Lekári mu nedali šancu, ale ja som bola odhodlaná, že spravým všetko, aby náš psíček uzdravel. Začala som kupovať najkvalitnejšie potraviny, vitamíny, a nič iné som mu nedala iba zverolekársku kvalitu. Nehovorím, že iba buster pomohol, ale podľa mňa zmena ,,životného štýlu,,, spravilo svoje. Môj pes je ešte stále s nami, bez nádoru a je štastný energetický psíček.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Kvalitné oblečenie za super ceny

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, výborná komunikacia

Overený zákazník,

Nádherne kvalitné oblečenie pre psíkov, určite to nebola posledná objednávka

Overený zákazník,