BUSTER White Dental - Dentálna tyčinka so šípkami a s mäsom - Bez Gluténu

BUSTER WHITE DENTAL - ŠÍPKY - S HOVÄDZÝM MÄSOM - BEZ GLUTÉNU: Ponúkame Vám prémiový produkt, ktorý je vyrobený na báze kukurice. Tyčinka je vyrobená pre psov, ktorí uprednostňujú definované vône alebo majú tendenciu menej akceptovať odrody bez mäsa. Šípka zaisťuje prirodzený zdroj vitamínov, podporuje imunitný systém a poskytuje dokonalé trávenie. Antioxidačné prísady prispievajú k prevencii škodlivých oxidačných procesov a viažu voľné radikály. Obsah dentálnej tyčinky Buster so šípkami zvyšuje odolnosť organizmu. Flavonoidy majú zápalové, imunitné účinky a pektíny zlepšujú trávenie. Vitamín C sa podieľa na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny ciev a zvyšuje obranyschopnosť organizmu pred infekciami a chorobami. Produkty pre zubnú starostlivosť boli doplnené o prísady, ktoré môžu prispieť k koordinovanému fungovaniu imunitného systému. Firma BUSTER používa prísady, ktoré spĺňajú všetky požiadavky EU.

Dostupnosť
Skladom
Pri objednaní väčšieho množstva (2 až viac kusov) budete informovaný o dostupnosti tovaru.
1,59 €
Merná jednotka: gram (g) Záruka: Podľa dátumu spotreby
Priemerné hodnotenie
4,5 / 5
Hodnotené 4×
5
4
3
2
1

BUSTER WHITE DENTAL - ŠÍPKY - S HOVÄDZÝM MÄSOM - BEZ GLUTÉNU

 Ponúkame Vám prémiový produkt, ktorý je vyrobený na báze kukurice. Tyčinka je vyrobená pre psov, ktorí uprednostňujú definované vône alebo majú tendenciu menej akceptovať odrody bez mäsa. Šípka zaisťuje prirodzený zdroj vitamínov, podporuje imunitný systém a poskytuje dokonalé trávenie. Antioxidačné prísady prispievajú k prevencii škodlivých oxidačných procesov a viažu voľné radikály. Obsah dentálnej tyčinky Buster so šípkami zvyšuje odolnosť organizmu. Flavonoidy majú zápalové, imunitné účinky a pektíny zlepšujú trávenie. Vitamín C sa podieľa na regulácii oxidačných procesov, posilňuje steny ciev a zvyšuje obranyschopnosť organizmu pred infekciami a chorobami. Produkty pre zubnú starostlivosť boli doplnené o prísady, ktoré môžu prispieť k koordinovanému fungovaniu imunitného systému. Firma BUSTER používa prísady, ktoré spĺňajú všetky požiadavky EU.

BUSTER ROSEHIPS DENTAL STICK - Dentálna tyčinka so šípkami a mäsom - doplnkové krmivo pre psov

Zloženie: kukuričný škrob, kukuričná múka, sorbitol, glycerín - rastlinný olej, hrachová vláknina, DCH3743-16 kompletný 2% Premix, mäsová múka 4%, minerály, konzervačné látky a antioxidanty povolené EÚ, šípky, arómy, prírodné farbivá.

Analytické zložky: surový proteín 4,89%, surová vláknina 1,34%, surové oleje a tuky 1,69%, surový popol 4,73%, vlhkosť 12,36%. Bez umelých farbív.

Výhody:

- Bez gluténu

- Bez pridaného cukru

- Bez geneticky modifikovaných organizmov

- Bez farbív

- Nízkokalorické

 

Odporučená  dávka pre psa sú 2ks  Buster Dental Sticks denne, aby sa zabránilo vzniku plakov a zubného kameňa, a tiež aby sa zabezpečili všetky priaznivé fyziologické účinky. Neodporúča sa pre šteniatka do veku 4 mesiacov.

Vždy podávajte svojim psom dostatok čerstvej pitnej vody.

Produkt spotrebujte do 15 dní po otvorení. Skladujte na suchom a chladnom mieste. 

 

 

 

 

Hmotnosť 45 g
Hmotnosť 110 g
Hmotnosť 180 g
Hmotnosť 270 g
Značka Buster
,
4

Produkt BUSTER, nie iba čistý zuby ale aj obsahuje vitamíny. Už dlhšiu dobu dávam mojim psíkom a zatiaľ som spokojná s produktom.


,
4

Klady
Zápory
  • Konečne produkt čo nie iba čistý zuby, ale aj obsahuje vitamín a minerály
  • privítala by som viacej príchutí

,
5

zdravé a chutné

Klady
Zápory
  • - môj pes miluje dentálne tyčinky so šípkami a s bylinkami

,
5

Klady
Zápory
  • Moj pes miluje buster.
  • Mà oveľa viac energie, C vitamin ùčinkije ;)
Kód Balenie Dostupnosť Cena
315-635 45g Nedostupné 0,85 € s DPH
315-637 110g Skladom 1,59 € s DPH
315-636 180g Skladom 2,39 € s DPH
315-638 270g Skladom 3,19 € s DPH

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Prijemny material, lahky, pekne vyzera.

Overený zákazník,

Veľká spokojnosť,kvalita,cena,dodanie a malý darček pre psika

Overený zákazník,

Expresne vybavenie objednávky aj s dodatočnou úpravou veľkosti objednaného tovaru

Overený zákazník,