Archív

NOBLEZA

Talianska noblesná a klasická značka, pôvodom z Holandska. Zdedí biblického ducha európy a predstavuje vytrvalosť, dynamickú osobnosť, láskavosť, nevinnosť, slobodu a zodpovednosť. Nobleza presadzuje špičkový dizajn produktov a sľubuje vysokú kvalitu a lásku k životu zvierat. Nobleza, skutočná ušľachtilá značka produktov pre domáce zvieratá.

 

Mladá Značka Nobleza bola založená v roku 2015. Od toho roku Nobleza uviedla na trh viac ako 1 500 druhov produktov, vrátane nábytku pre domáce zvieratá, outdoorových potrieb, sérií vodítok, náradia na kŕmenie, produktov starostlivosti, potrieb pre starostlivosť, hračiek, školiacich potrieb, čistiacich potrieb, oblečenia a doplnkov pre domáce zvieratá atď. pokrýva takmer všetky produktové rady pre domáce zvieratá. Filozofiou podnikania a služieb spoločnosti Nobleza je poskytnúť každému milovníkovi domácich zvierat pohodlie pri nakupovaní na jednom mieste s viacerými možnosťami.

Spoliehajúc sa na vyspelú predajnú sieť a logistické kanály boli produkty Nobleza úspešne predané do Španielska, Portugalska, Francúzska, Talianska, Holandska, Nemecka, Poľska a ďalších európskych krajín a regiónov len za tri mesiace, čím získali určitú pochvalu na trhu. Nobleza je presvedčený, že v blízkej budúcnosti to môže urobiť lepšie a ísť ďalej. Vývoj a servis nikdy nekončí. Nobleza ako nová značka ponúka milovníkom domácich zvierat viac než len samotné produkty. V snahe o kvalitu a vynikajúcu povesť Nobleza dúfa, že bude produkovať profesionálnejšie, personalizovanejšie, prepracovanejšie a zaujímavejšie produkty a podeliť sa o šťastnejší a vedeckejší život v chove domácich zvierat s milovníkmi domácich zvierat.

Nobleza, celoživotný spoločník vášho domáceho maznáčika.

Najpredávanejšie modely za rok 2021.

 

Svetríky: 

Vesty:

Pršiplášte:

 

Obojky:

Hračky:

Vodítka:

Pelechy:
 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Kvalitné oblečenie za super ceny

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, výborná komunikacia

Overený zákazník,

Nádherne kvalitné oblečenie pre psíkov, určite to nebola posledná objednávka

Overený zákazník,