Archív

NOBLEZA

Talianska noblesná a klasická značka, pôvodom z Holandska. Zdedí biblického ducha európy a predstavuje vytrvalosť, dynamickú osobnosť, láskavosť, nevinnosť, slobodu a zodpovednosť. Nobleza presadzuje špičkový dizajn produktov a sľubuje vysokú kvalitu a lásku k životu zvierat. Nobleza, skutočná ušľachtilá značka produktov pre domáce zvieratá.

 

Mladá Značka Nobleza bola založená v roku 2015. Od toho roku Nobleza uviedla na trh viac ako 1 500 druhov produktov, vrátane nábytku pre domáce zvieratá, outdoorových potrieb, sérií vodítok, náradia na kŕmenie, produktov starostlivosti, potrieb pre starostlivosť, hračiek, školiacich potrieb, čistiacich potrieb, oblečenia a doplnkov pre domáce zvieratá atď. pokrýva takmer všetky produktové rady pre domáce zvieratá. Filozofiou podnikania a služieb spoločnosti Nobleza je poskytnúť každému milovníkovi domácich zvierat pohodlie pri nakupovaní na jednom mieste s viacerými možnosťami.

Spoliehajúc sa na vyspelú predajnú sieť a logistické kanály boli produkty Nobleza úspešne predané do Španielska, Portugalska, Francúzska, Talianska, Holandska, Nemecka, Poľska a ďalších európskych krajín a regiónov len za tri mesiace, čím získali určitú pochvalu na trhu. Nobleza je presvedčený, že v blízkej budúcnosti to môže urobiť lepšie a ísť ďalej. Vývoj a servis nikdy nekončí. Nobleza ako nová značka ponúka milovníkom domácich zvierat viac než len samotné produkty. V snahe o kvalitu a vynikajúcu povesť Nobleza dúfa, že bude produkovať profesionálnejšie, personalizovanejšie, prepracovanejšie a zaujímavejšie produkty a podeliť sa o šťastnejší a vedeckejší život v chove domácich zvierat s milovníkmi domácich zvierat.

Nobleza, celoživotný spoločník vášho domáceho maznáčika.

Najpredávanejšie modely za rok 2021.

 

Svetríky: 

Vesty:

Pršiplášte:

 

Obojky:

Hračky:

Vodítka:

Pelechy:
 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Zakúpený výrobok je kvalitný a zodpovedá ponuke na internete.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie,super kvalita,so Som spokojná.

Overený zákazník,